Zadbane stopy nie tylko ładnie wyglądają i przyciągają wzrok, ale są najlepszym wizerunkiem naszego zdrowia. Dlatego też podjęliśmy współpracę z firmą KERPRO, dzięki której możemy zaproponować nowoczesną pielęgnację i rozwiązanie wielu problemów.

Dla każdego klienta wykwalifikowane pedicurzystki dobiorą odpowiednią pielęgnację do stosowania w domu i pomogą w rozwiązaniu przykrych dolegliwości typu zrogowaciały i pękający naskórek, sucha skóra, zmęczone i bolące stopy, grzybica i wiele innych. Osoby mające problemy z wrastającymi paznokciami lub dociskami zapraszamy na pedicure leczniczy wykonywany przez podologa. Specjalizujemy się w nakładaniu klamry na wrastający paznokieć. Przyjdź a poczujesz ulgę i zapomnisz o problemach ze swoimi stopami.

Zabiegi wykonujemy w naszym Salonie Visage w dogodnej lokalizacji (Warszawa Włochy) niedaleko dzielnic takich jak Ursus czy Bemowo.

Proponujemy również parafinę na ciepło i maski, które wygładzają i odżywiają skórę dłoni dając natychmiastowy efekt.

Zapraszamy również na zabieg- pedicure SPA VISAGE, po którym Twoje nogi odczują ulgę, a skóra stanie się miękka i odżywiona.