Do podstawowych linii firmy Babor należy linia SKINOVAGEPX gdzie znajdziemy propozycję zabiegu dla cery wrażliwej i skłonnej do naczynek, suchej, tłustej i mieszanej oraz wymagającej regeneracji. W szerokiej gamie zabiegów znajdują się również zabiegi lifingujące i silnie regenerujące. Polecamy serię REVERSIVE,HSR , DR. BABOR oraz SEA CREATION

 

ReVersive

Przyczyny starzenia się skóry leżą nie tylko w naszych genach, ale i w nowoczesnym stylu życia, stanowiącym nie lada wyzwanie dla skóry, której mechanizmy obronne z upływem lat tracą swoją skuteczność, a odnowa komórek ulega znacznemu spowolnieniu. Skóra traci młodzieńczą promienność, staje się mniej elastyczna, pojawiają się zmarszczki.

Naukowcy firmy BABOR opracowali innowacyjną linię kosmetyczną: serię ReVersive o działaniu anti-aging z niezwykłym kompleksem RE-YOUTH. Jego wyjątkowa skuteczność jest efektem synergicznego działania czterech składników aktywnych: Telovitinu, Agicylu, Lumicolu oraz Epocylu, które wzajemnie się uzupełniają i błyskawicznie przywracają skórze młodzieńczy blask i promienność.

ReVersive - ekskluzywna seria produktów o działaniu anti-aging - pozwala w widoczny sposób zredukować głębokość zmarszczek. Skóra staje się gładsza i bardziej jędrna. Cera zyskuje zdrowy, jednolity koloryt oraz młodzieńczą świeżość i blask. Zaczerwienienia i przebarwienia są mniej widoczne.
ReVersive zachowuje naturalne piękno skóry, skutecznie likwidując oznaki upływającego czasu.

Zabieg ReVersive Anti-Aging jest intensywną pielęgnacją anti-aging z firmowym masażem liftingującym i specjalną metodą relaksacyjną.

Procesy starzenia się skóry uwarunkowane są wieloma czynnikami.
Obok uwarunkowań genetycznych i znaczącego wpływu czynników zewnętrznych, jak np. promieniowanie UV, jedną z głównych przyczyn przyspieszenia procesów starzenia się skóry stanowi stres psychiczny.

Udowodniono, że stres psychiczny może w następujący sposób oddziaływać na skórę:

  • przyczyniając się do skrócenia długości telomerów spowalnia naturalne procesy odnowy skóry
  • powodując nadmierny wyrzut kortyzolu osłabia tkankę łączną
  • powodując silne napięcie mięśni twarzy prowadzi do powstawania głębokich zmarszczek mimicznych

Aby powstrzymać negatywny wpływ czynników natury psychicznej oraz móc zintensyfikować rezultaty uzyskane podczas zabiegu, BABOR opracował wyjątkową technikę relaksacyjną „ReVersive Muscle Relaxation“ (BABOR RMR) pozwalającą uzyskać pełne odprężenie muskulatury twarzy, ramion i karku.
Ćwiczenia „BABOR RMR“ w połączeniu z masażem BABOR Lifting Touch oraz przyjemnie ciepłą maską pozwalają zmaksymalizować efekt intensywnej pielęgnacji ReVersive, nadając skórze w pełni odprężony, młodzieńczy i pełen blasku wygląd.

 

BABOR HSR©

Zabieg zapobiegający procesom starzenia, łagodzi oznaki upływającego czasu, intensywnie nawilża i wygładza skórę. Poprawia elastyczność i aktywizuje procesy regeneracji. Zapewnia skórze skuteczną ochronę przed wolnymi rodnikami i szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego a przede wszystkim zapobiega tworzeniu się nowych zmarszczek.

 

DR. BABOR

Pielęgnacja dostosowana do różnorodnych potrzeb skóry. Zabiegi które są alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, skór mocno problematycznych np. z atopowym zapaleniem skóry.Jest to synergia medycyny i kosmetyki

 

BABOR SEA CREATION

To nowe oblicze pielęgnacji. To inteligentna ochrona skóry i równoczesne dostarczanie jej niespotykanej dawki energii. Dzięki temu komórki odzyskują witalność, na tak wysokim poziomie, że proces ich starzenia niemalże się odwraca i zaczyna się proces odmładzania skóry. Zabieg o niepowtarzalnym klimacie z niesamowitym masażem muszlami.

 

SKINOVAGE

Są to zabiegi odprężająco-regenerujący z niezwykle skutecznymi substancjami czynnymi. W naszej ofercie znajduje się bardzo duża gama zabiegów, przedstawiamy tylko kilka wybranych.

 

COLLAGEN BOOSTER ULTIMATE FACE LIFTING

Intensywna, nieinwazyjna pielęgnacja skutecznie likwidująca oznaki starzenia się. Silnie wygładzająca i przywracająca skórze jędrność, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom. Przeznaczona do skóry każdego typu pozbawionej jędrności, ze skłonnością do zmarszczek...

 

DETOXYFING WITAMIN TREATMENT

Intensywna detoksykacja i regeneracja skóry nadwerężonej działaniem negatywnych czynników zewnętrznych.

 

COLLAGE BOOSTER TREATMENT

Intensywna pielęgnacja skóry zmęczonej i pozbawionej elastyczności (ze specjalnym masażem). Przeciwdziała podrażnieniom łagodzi i uspokaja skórę. Redukuje szorstkość, zwiększa elastyczność.

 

PRE SUN

Zabieg przygotowujący skórę do opalania z kuracją CRASH KUR (oczyszczanie skóry, peeling, pielęgnacja, maska, pielęgnacja i masaż)

 

AFTER SUN

Zabieg przywracający skórze odpowiedni poziom nawilżenia i regenerujący jej naturalną barierę ochronną z kuracją CRASH KUR (oczyszczanie, peeling i pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu, pielęgnacja oczu masaż, maska)

 

ENERGIZING OXYGEN

Zabieg dotleniajacy. Pielęgnacja polecana w przypadku skóry zmęczonej nadwerężonej stresem, wymagającej błyskawicznej rewitalizacji.

 

LIPID REPAIR

Zabieg odbudowujący naturalną barierę lipidową naskórka. Reguluje gospodarkę hydrolipidową skóry oraz regeneruje naturalna barierę ochronną naskórka. Pielęgnacja przeznaczona od skóry przesuszonej, a także wrażliwej i skłonnej do podrażnień.