Secret RF – Mikroigłowy System Frakcyjnego RF

Seret RF to zaawansowana, medyczna technologia Anti-aging do bezoperacyjnego liftingu twarzy. Urządzenie oparte jest na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych bipolarnych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł.  

Secret RF przeznaczony jest do niechirurgicznego  litfingu  twarzy, redukcji  zmarszczek i blizn. Dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry  uzyskujemy przestrzenne zagęszczenie  i ujędrnienie  skóry . 

Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na głębokość od 0,5mm do 3,5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając  bardzo silnie tkankę wokół  igieł bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Na każdym z poziomów skóry zostaje  zapoczątkowany remodeling podskórnego kolagenu. Pozwala to  osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia  skóry. 

Dodatkową zaletą urządzenia Secret RF jest nowatorska metoda pozwalająca trwale zlikwidować gruczoły potowe w okolicy pach oraz usuwać rozstępy zapalne, czyli łatwiejsze do usunięcia oraz zanikowe, które do tej pory były praktycznie nie do zlikwidowania.

Zabiegi wykonuje się raz w miesiącu. Polecana jest seria 3-4 zabiegów