Solarium Warszawa

Solarium umożliwia opalanie się przez cały rok – nawet wtedy, gdy pogoda za oknem nie dopisuje i nie planujemy wyjazdu do ciepłych krajów.

Znajdujące się w naszym salonie Visage nowoczesne solarium w Warszawie to najlepszy wybór dla osób, które chcą nadać swojej skórze opalony odcień!

Solarium Mega Sun – opalanie w przyjemnym chłodzie

Solarium w naszym salonie wyposażone jest w funkcję klimatyzacji – Climatronic. Dzięki niej przebywanie na leżance solarium nie będzie już związane z uczuciem nieprzyjemnego gorąca – inteligentny układ chłodzenia całego ciała Climatronic gwarantuje maksymalny komfort.

Układ Climatronic obejmuje specjalne dysze umiejscowione w strefie głowy, ciała oraz nóg, które w zależności od mocy opalania zmieniają temperaturę wewnątrz solarium – nie tylko na leżance, ale także w całym obiekcie. Przy wyższej mocy obniżają temperaturę, dając przyjemny chłód. Oczywiście, użytkownik może także samodzielnie ustawić temperaturę według swoich preferencji.

Solarium wyposażone w system Vibra Sound generuje wibracje odczuwane podczas słuchania muzyki. Akrylowa powierzchnia opalacza ramion działa jak wibrująca membrana, która przewodzi fale dźwiękowe.

Solarium Body Wave Light – opalanie i relaks w jednym

Wybierając opalanie w solarium w salonie Visage w Warszawie, możesz zapomnieć o swoich codziennych troskach i oddać się wyjątkowemu relaksowi!

Specjalny system głosowy Voice Guide wyjaśnia wszystkie funkcje solarium, dzięki czemu jego użytkownicy są informowani o dostępnych funkcjach związanych z obsługą urządzenia.

Salon Visage – solarium Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty solarium w naszym salonie!