Pielęgnacja i koloryzacja włosów

Profesjonalni fryzjerzy zaproponują Państwu najnowsze trendy w strzyżeniu i koloryzacji włosów wykorzystując do tego największe osiągnięcia firmy L'Oreal, Kerastase. Dlatego jeśli pragną Państwo zmienić swój styl oraz marzycie o doskonałym wizerunku, chcecie poczuć się piękni i zadbani, zapraszamy do skorzystania z innowacyjnych zabiegów dostępnych w naszym salonie. Salon nasz posiada prestiżowy tytuł Salon Expert Loreal Professionnel.

Proponujemy różne rodzaje koloryzacji profesjonalnej:

INOA - Koloryzacja INOA zapewnia staranną pielęgnację włókna włosa. Pomaga zachować we włosach naturalny poziom lipidów i aminokwasów.

Barwa włosów utrzymuje się minimum 6 tygodni przy jednoczesnym intensywnym nawilżeniu i odżywieniu. Koloryzacja ta daje najwyższy poziom komfortu skóry głowy w trakcie i po farbowaniu. Włosy pozostaną jedwabiście miękkie i błyszczące. L'Oreal Inoa to trwała koloryzacja i pielęgnacja włosa w jednym.

MAJIREL - koloryzacja utleniająca, głąboki, perfekcyjny kolor, pozwalająca na radykalne zmiany kolorów

DIACOLOR RICHESSE - koloryzacja ton w ton - delikatny, subtelny kolor, nadający refleks bez pojaśniania, łagodna dla włosów (bez amoniaku)

LUO COLOR - lekkość koloru, świetlistość, ruchome refleksy

COLOR SUPREME - świetlisty kolor idealnie ukrywający siwe włosy. Color Supreme to pierwsza koloryzacja idealnie pokrywająca siwe włosy, nawet gdy jest ich od 80% do 100%

Steampod

Odkryj unikalne działanie pro-keratyny aktywowanej parą! Nowa usługa STEAMPOD już dostępna! Usługa Steampod to ekspresowa usługa ultra pielęgnacyjnej stylizacji. Pro keratyna zawarta w kremie Steampod osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, odbudowując i chroniąc włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów. Formuły są aktywne dzięki działaniu pary w trakcie stosowania prostownicy Steampod.

Usługę wykonuje fryzjer w salonie zaczynając od umycia włosów, dobraniu odpowiedniego kremu wygładzającego Steampod, wysuszeniu łosów, nałożeniu serum odbudowującego na końcówki i na końcu zastosowaniu prostownicy Stemapod. W efekcie włosy mogą być wygładzone, zachować efekt naturalny lub zyskać fale dzięki odpowiedniej pracy prostownicą.