Masaż bańką chińską Warszawa

Bańki na ogół kojarzone są z działaniem leczniczym, ale pozwalają także na wykonanie masażu kosmetycznego – masaż bańką chińską to najlepszy wybór dla osób chcących szybko i skutecznie poprawić wygląd swojego ciała.

Zapraszamy na masaż bańką chińską w Warszawie prowadzony w naszym salonie Visage!

Na czym polega masaż bańką chińską?

Masaż bańką chińską to rodzaj masażu o właściwościach antycellulitowych, modelujących oraz ujędrniających skórę. Można prowadzić go na różnych partiach ciała.

Stosowane podczas niego bańki chińskie to specjalne bańki wykonane z elastycznej gumy, które po nałożeniu na ciało i naciśnięciu łatwo przylegają do niego siłą podciśnienia.

Bańka następnie przesuwana jest na skórze – w efekcie prowadzi to do rozbicia komórek tłuszczowych przez przyspieszenie procesu lipolizy, wspiera usuwanie toksyn z organizmu, a także poprawia ogólny wygląd skóry.

Wskazania do masażu bańką chińską:

  • redukcja cellulitu – nawet w zaawansowanych stadiach
  • utrata jędrności i elastyczności skóry
  • bóle i nadmierne napięcie mięśniowe
  • zastoje wodno-limfatyczne

Dla uzyskania najlepszych efektów masaż bańką chińską powinien być wykonany w serii od 10 do 20 zabiegów. Następnie zalecane są masaże profilaktyczne, które pozwalają na utrzymanie uzyskanych wcześniej rezultatów.

W naszym salonie Visage masaż bańką chińską prowadzony jest wyłącznie przez kompetentnych, doświadczanych masażystów – to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa, a także najlepszych efektów.

Salon Visage – masaż bańką chińską Warszawa – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!