Masaż leczniczy Warszawa

Wyjątkowa siła masażu leczniczego pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów – zmniejszenie dolegliwości bólowych, nadmiernego napięcia mięśniowego, a także ogólną poprawę samopoczucia.

Wybierz profesjonalny masaż leczniczy w Warszawie w naszym salonie Visage!

Czym jest masaż leczniczy?

Pod pojęciem takim jak masaż leczniczy czy też masaż medyczny znajduje się rodzaj masażu mający na celu ulepszenie stanu zdrowia klienta.

Masażysta może wykorzystywać wtedy różne techniki masażu klasycznego polegające na uciskaniu, nacieraniu, ugniataniu czy oklepywaniu skóry.

Masaż ten najczęściej prowadzony jest na plecach i ma na celu poprawę zdrowia kręgosłupa, ale również może być wykonany na innych partiach ciała, na przykład na kończynach.

Zalety masażu leczniczego:

  • zmniejszenie dolegliwości bólowych
  • złagodzenie sztywności i nadmiernego napięcia mięśni
  • wsparcie procesów leczenia i rekonwalescencji
  • odprężenie całego organizmu
  • zredukowanie stresu

Pozytywne efekty można zauważyć już po jednym zabiegu masażu leczniczego – dla uzyskania jeszcze lepszych wyników zaleca się wykonanie serii zabiegów w liczbie i częstotliwości określonej przez masażystę.

Dodatkowo, masaż leczniczy może być łączony z innymi procedurami leczniczymi, na przykład z aromaterapią czy hydroterapią.

Masażyści pracujący w naszym salonie Visage to specjaliści w dziedzinie masażu leczniczego – korzystając z naszej oferty, masz pewność optymalnych rezultatów.

Salon Visage – masaż leczniczy Warszawa – zachęcamy do zapisania się na wizytę w naszym salonie!