Manicure Warszawa

Piękne dłonie to niezaprzeczalnie wizytówka każdej kobiety. Dzięki zabiegowi manicure Twoje dłonie będą prezentowały się atrakcyjnie na każdą okazję.

Manicure klasyczny, manicure hybrydowy Warszawa – w naszym salonie Visage zadbamy o wyjątkowy wygląd Twoich dłoni!

Manicure – dla piękna i zdrowia dłoni

Zabieg manicure to nie tylko malowanie paznokci na wybrany kolor – to kompleksowa procedura polegająca na pielęgnacji oraz stylizacji dłoni i paznokci, aby nadać im piękny wygląd. To również relaks – chwila dla Ciebie, podczas której możesz odprężyć się i zapomnieć o rzeczywistości.

W naszym salonie Visage prowadzimy różne rodzaje manicure, w tym manicure klasyczny, a także hybrydowy.

Manicure klasyczny

Klasyczny manicure to popularna procedura, która polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu, usunięciu narastających skórek oraz pomalowaniu paznokci bezbarwnymi lub kolorowymi lakierami klasycznymi. Dodatkowo, paznokcie mogą być przyozdobione różnymi dekoracjami według życzenia klientki.

Zabieg manicure klasycznego może być także połączony z pielęgnacją dłoni odpowiednimi kosmetykami, aby usunąć ich nadmierną suchość i nadać im atrakcyjny, zdrowy wygląd.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to rodzaj manicure trwałego, który jest alternatywą dla tipsów. Polega on na nałożeniu na płytkę paznokciową specjalnego żelu hybrydowego, który utwardzany jest pod lampą UV. Następnie paznokcie maluje się i ozdabia zgodnie z życzeniami klientki. Efekty utrzymują się nawet przez ponad 2 tygodnie!

Manicure hybrydowy także obejmuje odpowiednie przygotowanie paznokci przez opiłowanie płytki i odsunięcie skórek. Może być także połączony z zabiegami pielęgnacyjnymi na dłonie, by dać spektakularny rezultat.

W naszym salonie Visage wykorzystujemy najwyższej jakości kosmetyki i narzędzia do prowadzenia manicure. Decydując się na manicure u nas, możesz mieć pewność, że Twoje dłonie będą wyglądały wspaniale.

Salon Visage – manicure Warszawa Bemowo, Ursus, Włochy – zachęcamy do skorzystania z oferty naszego salonu!