Pedicure Warszawa Ursus

O piękno stóp warto zadbać nie tylko latem! Profesjonalnie wykonany zabieg pedicure sprawi, że będą wyglądały atrakcyjnie o każdej porze roku – będą nie tylko świadectwem Twojej urody, ale i zdrowia.

W naszym salonie Visage prowadzimy zabiegi pedicure kosmetycznego oraz leczniczego na bazie produktów dostępnych w firmie KERPRO, które pielęgnują i leczą różne problemy stóp.

Czym jest zabieg pedicure?

Zabieg pedicure polega na kompleksowej pielęgnacji stóp oraz paznokci u stóp. Dzięki niemu stopy mogą uzyskać atrakcyjny wygląd – będą pięknie prezentowały się odkrytym obuwiu, a także w domowym zaciszu.

Zabiegu pedicure możemy podzielić na dwie kategorie, a mianowicie na pedicure kosmetyczny oraz leczniczy.

Pedicure kosmetyczny

Pedicure kosmetyczny to zabieg kosmetyczny, którego celem jest nadanie stopom estetycznego wyglądu. Polega na uregulowaniu płytki paznokciowej, usunięciu skórek, złuszczeniu twardego, zrogowaciałego naskórka, nawilżeniu skóry i pomalowaniu paznokci lakierami klasycznymi albo hybrydowymi.

W naszym salonie Visage wykonujemy kompleksowe zabiegi pedicure kosmetycznego z użyciem najlepszych kosmetyków. Paznokcie ozdabiamy lakierami klasycznymi i hybrydowymi, które są znacznie trwalsze.

Pedicure klasyczny i pedicure hybrydowy Warszawa – skorzystaj z oferty naszego salonu!

Pedicure leczniczy

Pedicure leczniczy ma szerszy zakres niż pedicure kosmetyczny – prowadzony jest przez podologa, czyli przez specjalistę w zakresie diagnozowania i leczenia chorób stóp.

Oprócz oczyszczenia i nawilżenia skóry oraz wyregulowania paznokci obejmuje także procedury eliminujące zmiany i schorzenia skórne takie jak:

  • odciski
  • nagniotki
  • modzele
  • wrastające paznokcie
  • grzybice

W naszym salonie Visage możesz mieć pewność, że Twoje stopy będą pod najlepszą opieką – nasi specjaliści w zakresie pedicure posiadają rozległą wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu pedicure kosmetycznego oraz leczniczego.

Salon Visage – pedicure Warszawa Bemowo, Ursus, Włochy – zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!