Jest kilka możliwości depilacji. Jedne metody są trwałe inne starczają na krótki czas.

Depilacja woskiem jest często wybieraną profesjonalną metodą depilacji ciała. W porównaniu z innymi metodami gwarantuje szybki efekt, niesie małe ryzyko powikłań i jest niedroga.

Po zabiegu depilacji woskiem:

1. Skórę peelinguj dopiero trzy-cztery dni po zabiegu.

2. Unikaj przez dwa dni nadmiernego wysiłku, w celu uniknięcia stanów zapalnych i zaczerwienienia.

3. Po depilacji pach unikaj przez cztery dni antyperspirantów i perfum na bazie alkoholu, żeby uniknąć podrażnienia i przebarwienia skóry.

4. Możesz skorzystać z sauny i basenu dwa dni po zabiegu, a z solarium cztery-pięć dni po zabiegu.

DEPILACJA LASEROWA

Innowacyjne połączenie dwóch technologii umożliwia trwałe usuwanie włosa z jeszcze większą precyzją. W odróżnieniu od systemów bazujących jedynie na energii lasera, Epilia jest kombinacją systemu energii światła lasera diodowego oraz energii prądu RF, dzięki czemu pozwala na bezpieczne i trwałe usuwanie każdego typu owłosienia niezależnie od barwy i kondycji skóry.

System Epilia wykorzystuje najbardziej bezpieczną i najlepiej absorbowaną przez melaninę długość fali 808nm. W laserze Epilia czas trwania impulsu laserowego jest na tyle długi, aby dokładnie zniszczyć mieszek włosowy. Jednocześnie impuls jest wystarczająco krótki co ogranicza zjawisko przenoszenia ciepła do otaczającej mieszek włosowy tkanki i nie powoduje powstania przebarwień lub odbarwień skóry. Odpowiednie skupienie wiązki laserowej zapobiega utracie i rozproszeniu energii i zapewnia precyzyjnie dotarcie do mieszka włosowego. Szafirowa głowica schładzana jest do 2°C zapewniając odpowiednią ochronę warstwy naskórka, a także eliminuje ból pacjenta, zapewniając zarówno komfort jak i ochronę.

Zabieg wykonujemy co 4-6 tygodni.